Wedstrijdschema Beker
Datum Tijd Thuis Uit Plaats Uitslag
02-09-17 15:00 SCG JO17-1 SJO BMR/SNC'14 JO17-1 Gronsveld 1-5
09-09-17 13:30 SJO BMR/SNC'14 JO17-1 ST RKVVM/Gulpen/Sibbe JO17-1 Slenaken 3-5
16-09-17 13:30 SJO BMR/SNC'14 JO17-1 Geertruidse Boys JO17-1G Slenaken 10-2
           
           
Wedstrijdschema Competitie
Datum   Tijd Thuis Uit Plaats Uitslag
24-02-18 12:00 WDZ JO17-1 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 Bocholtz Afg.
03-03-18 13:30 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 SJO Heuvelland JO17-1 Slenaken Afg.
10-03-18 13:30 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 SJO ZW'19/SVS JO17-1 Slenaken Uitg.
12-03-18 19:00 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 SJO ZW'19/SVS JO17-1 Mheer 1-2
17-03-18 15:00 Bunde JO17-1 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 Bunde Afg.
24-03-18 13:30 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 Rood Groen LVC'01 JO17-1 Slenaken 0-1
31-03-18 12:00 WDZ JO17-1 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 Bocholtz 0-4
07-04-18 14:00 Leonidas-W JO17-1 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 Maastricht 5-2
14-04-18 13:30 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 ST RKVVM/Gulpen/Sibbe JO17-1 Slenaken Uitg.
21-04-18 14:30 Keer JO17-1 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 Cadier & Keer 4-2
28-04-18 15:15 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 ST RKVVM/Gulpen/Sibbe JO17-1 Mheer 5-1
05-05-18 11:00  SJO BMR/SNC’14 JO17-1 SJO Heuvelland JO17-1 Slenaken 2-2
12-05-18 13:30 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 De Ster JO17-1 Slenaken Uitg.
16-05-18 19:30 ST RKASV/Geusselt Sport JO17-1 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 Maastricht 3-4
19-05-18 12:00 ST RKASV/Geusselt Sport JO17-1 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 Maastricht Uitg.
24-05-18 19:00 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 De Ster JO17-1 Slenaken 3-0
26-05-18 13:30 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 RKVVL/Polaris JO17-2 Slenaken Uitg.
02-06-18 15:00 Bunde JO17-1 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 Bunde  
04-09-18 19:00 SJO BMR/SNC’14 JO17-1 RKVVL/Polaris JO17-2 Slenaken  
JO17-1 Team
1 Guus Slangen  
2 Binod Hardy  
3 Levi van Soolingen  
4 Lucas Moonen  
5 Kevin Pitti  
6 Daan Sluijsmans  
7 Perre Loo  
8 Coen Dubois  
9 Arthur de Loë  
10 Pieter Vaessens  
11 Mike Scheepers  
12 Thijmen Hamers  
13 Bram Surquin  
14 Jarno van Engelshoven  
15 Niels Schoonbroodt  
16 Lars Schoonbroodt  
17      
18      
19      
Trainers/Leiders
1 Michel Scheepers Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 06-28970859
2 Robert Slangen Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 043-4574276
3        
4        
5        
Trainingen
1 Maandag 19.45 - 21.15 Slenaken
2 Donderdag 19.45 - 21.15 Slenaken
Wassen Tenues
1 Jellie Schoonbroodt Kromsteeg 3 Heijenrath
Coördinator
1 Nic Ronckers Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 06-51813988

 

Algemene informatie

Afgelastingen

Geen afgelastingen op het moment.


Activiteiten

25-05-2018

Extra Algenene Ledenvergadering

Aanvang 21.00 uur

Klik voor uitnodiging

16-06-2018

Seizoensafsluiting jeugd SJO BMR/SNC'14 in Slenaken


Jarigen

Jarigen BMR


't BMR blaedsje!


Sociaal media


 

JSN Metro template designed by JoomlaShine.com