Wedstrijdschema Beker
Datum Tijd Thuis Uit Plaats Uitslag
02-09-17 09:30 Rood Groen LVC'01 JO9-2 SJO BMR/SNC'14 JO9-3 Lemiers 1-0
09-09-17 09:30 SJO BMR/SNC'14 JO9-3 SJO Heuvelland JO9-1 Slenaken 0-19
16-09-17 09:30 SJO BMR/SNC'14 JO9-3 Geertruidse Boys JO9-1G Noorbeek 1-9
           
           
Wedstrijdschema Competitie
Datum   Tijd Thuis Uit Plaats Uitslag
24-02-18   Vrij      
03-03-18 09:00 RKHSV JO9-4 SJO BMR/SNC'14 JO9-3 Maastricht  
10-03-18 09:30 SJO BMR/SNC'14 JO9-3 ST RKVVM/Sibbe JO9-3 Noorbeek  
17-03-18 10:45 Eijsden JO9-2 SJO BMR/SNC'14 JO9-3 Eijsden  
24-03-18 09:30 SJO BMR/SNC'14 JO9-3 Bunde JO9-4 Noorbeek  
31-03-18   Inhaal      
07-04-18 09:00 SV Meerssen JO9-3 SJO BMR/SNC'14 JO9-3 Meerssen Verv.
14-04-18 09:30 SJO BMR/SNC'14 JO9-3 SVME JO9-2 Noorbeek  
21-04-18 09:30 SCG JO9-3 SJO BMR/SNC'14 JO9-3 Gronsveld  
28-04-18   Inhaal      
05-05-18   Inhaal      
12-05-18 09:30 SJO BMR/SNC'14 JO9-3 RKVVL/Polaris JO9-3 Noorbeek  
19-05-18 08:45 Spcl. Jekerdal JO9-4 SJO BMR/SNC'14 JO9-3 Maastricht  
26-05-18 09:30 SJO BMR/SNC'14 JO9-3  Eijsden JO9-3 Noorbeek   
02-06-18   Inhaal       
JO9-3 Team
1 Joep Gubbels  
2 Tygo Zink  
3 Danilo Reumers  
4 Dave  Flamand  
5 Luc Bastings  
6 Bas Wouters  
7 Dave  Notermans  
8      
9      
10      
11      
12      
13      
14      
15      
16      
17      
18      
19      
Trainers/Leiders
1 Dion Reumers    
2        
3        
4        
5        
Trainingen
1 Maandag 18.30 - 20.00 Noorbeek
2 Woendag 18.30 - 20.00 Noorbeek
Wassen Tenues
1 Margriet Bessems Bredeweg 7 Banholt
Coördinator
1 Jo Heijnens Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 06-83549301

 

Algemene informatie

Afgelastingen

Geen afgelastingen op het moment.


Activiteiten

23-03-2018 20.30 uur

Algemene Ledenvergadering

03-05-2018 & 04-05-2018

Meld je nu aan via www.schalkeauftournee.nl/aanmelden


Jarigen

Jarigen BMR


't Nuuje BMR-Blaedsje!


Social Media

JSN Metro template designed by JoomlaShine.com