Competitie indeling BMR 3 - 0519 - Reserve 5e klasse 02
BMR 3 SCG 2
Partij 2 RKIVV 1
WDZ 3 Rood Groen LVC'01 2
RKASV 4 Walram 3
Geertruidse Boys 2 SNC'14 2
Daalhof 2  
   
Wedstrijdschema Beker
Datum Tijd Thuis Uit Plaats Uitslag
03-09-17 12.00 VV Hellas 3 BMR 3 Klimmen 0-4
10-09-17 11.00 BMR 3 RKASV 3 Mheer 7-0
17-09-17 11.00 SCG 2 BMR 3 Gronsveld Uitg.
19-09-17 19.30 SCG 2 BMR 3 Gronsveld 1-0
24-10-17 19.30 BMR 3 FC Hoensbroek 3 Mheer 1-0
12-12-17 19.30 BMR 3 BSV Limburgia 4 Mheer Afg.
19-12-17 19.30 BMR 3 BSV Limburgia 4 Mheer Afg.
28-01-18 11.00 BMR 3 BSV Limburgia 4 Mheer Afg.
06-02-18 19.30 BMR 3 BSV Limburgia 4 Mheer Afg.
15-02-18 19.30 BMR 3 BSV Limburgia 4 Mheer 1-3
Wedstrijdschema Competitie
Datum Tijd Thuis Uit Plaats Uitslag
24-09-17 10.30 Walram 3 BMR 3 Valkenburg 5-5
01-10-17 11.00 BMR 3 RKIVV 1 Mheer Uitg.
08-10-17 11.00 BMR 3 Rood-Groen LVC'01 2 Mheer Afg.
15-10-17 10.30 WDZ 3 BMR 3 Bocholtz 2-1
22-10-17 11.00 BMR 3 RKIVV 1 Mheer 2-1
29-10-17 11.00 BMR 3 RKASV 4 Mheer Afg.
05-11-17 11.00 SCG 2 BMR 3 Gronsveld 1-3
12-11-17 11.00 BMR 3 Partij 2 Mheer Afg.
19-11-17 10.30 SNC'14 2 BMR 3 Slenaken 0-1
26-11-17 13.30 DBSV 4 BMR 3 Maastricht Verv.
03-12-17 11.00 BMR 3 Geertruidse Boys 2 Mheer Afg.
10-12-17 10.30 Daalhof 2 BMR 3 Maastricht Afg.
17-12-17 11.00 BMR 3 RKASV 4 Mheer Afg.
04-02-18 11.00 BMR 3 Rood-Groen LVC'01 2 Mheer Afg.
18-02-18 11.00 BMR 3 Partij 2 Mheer 1-6
25-02-18 11.30 BMR 3 WDZ 3 Mheer Afg.
04-03-18 11.00 Rood-Groen LVC'01 2 BMR 3 Lemiers Afg.
11-03-18 11.00 BMR 3 SCG 2 Mheer 5-0
18-03-18 09.30 RKASV 4 BMR 3 Maastricht Afg.
25-03-18 11.00 BMR 3 DBSV 4 Mheer Verv.
25-03-18 10.30 Partij 2 BMR 3 Partij 3-4
08-04-18 11.00 RKIVV 1 BMR 3 Ingber 1-0
15-04-18 11.00 BMR 3 Walram 3 Mheer Verv.
22-04-18 11.00 BMR 3 SNC'14 2 Mheer 0-3
29-04-18 10.30 Daalhof 2 BMR 3 Maastricht 2-1
01-05-18 19.15 BMR 3 Geertruidse Boys 2 Mheer 1-1
06-05-18 11.30 BMR 3 WDZ 3 Mheer 1-1 
13-05-18 11.00 Rood-Groen LVC'01 2 BMR 3 Lemiers 1-0
15-05-18 19.00 BMR 3 RKASV 4 Mheer 0-3
18-05-18 19.00 Geertruidse Boys 2 BMR 3 St. Geertruid 2-1
20-05-18 10.30 Geertruidse Boys 2 BMR 3 St. Geertruid Uitg.
27-05-18 11.00 BMR 3 Daalhof 2 Mheer  
03-06-18 11.00 RKASV 4 BMR 3 Maastricht  
10-06-18 11.00 BMR 3 Rood-Groen LVC'01 2 Mheer  
Trainers/Leiders
1 Nico Steijns 06-21389595 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  
2 Marco Steijns 06-46690498 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  
3        
4        
5        
Trainingen
1 Dinsdag 19.30 - 21.00 uur  
2 Vrijdag 19.30 - 21.00 uur  
Stand

Algemene informatie

Afgelastingen

Geen afgelastingen op het moment.


Activiteiten

25-05-2018

Extra Algenene Ledenvergadering

Aanvang 21.00 uur

Klik voor uitnodiging

16-06-2018

Seizoensafsluiting jeugd SJO BMR/SNC'14 in Slenaken


Jarigen

Jarigen BMR


't BMR blaedsje!


Sociaal media


 

JSN Metro template designed by JoomlaShine.com